Zimní SLEVA 60% na veškerý sortiment!!!
perfectwatches paneraiwatch.to fake rolex replica watches omegawatch.to https://sellswatches.com
braveness is definitely the emotional meaning related to best swiss gp rolex submariner 40mm mens 16613 watch automatic.brands swiss atvs premium kiwi maracuja goiaba 2 cigarros eletronicos descartaveis 1500 mah.

Dětské luxusní oblečení ANEBO

Dětské luxusní oblečení

V e-shopu ANEBO-FASHION.cz najdete luxusní dětské oblečení, při jehož výběru jsme věnovali zvláštní pozornost současným módním trendům, kvalitě použitých materiálů a v neposlední řadě také způsobu zpracování. Pravidelně vybíráme to nejlepší z nejnovějších kolekcí jaro/léto a podzim/zima. Základem nabídky dětského oblečení pro dívky a pro kluky jsou komplety a sety. Tyto sety představují komplexní řešení oblečení pro děti - jsou dokonale sladěné trendově, barevně i materiálově. Součástí nabídky jsou pak doplňky ve formě kabelek, čepic, šálů, šperků atd.

Historie společnosti Dětské oblečení ANEBO

Zakladatelky společnosti se znají téměř třicet let. Setkávaly se již v době středoškolských studií, poté se jich cesty rozešly. Martina vystudovala fakultu textilní na Technické univerzitě v Liberci a Kateřina fakultu právnickou Univerzity Karlovy v Praze.

Znovu se začaly intenzivně potkávat až v době, kdy jejich ratolesti dosáhly téměř školního věku. I přes rozdílnost jejich profesního zaměření našly společné "velké téma", a to dětskou módu a rozhodly se založit společnost, která se dětskou módou bude zabývat. Společně navštívily 80.mezinárodní veletrh FIMI v Madridu a vybraly takové obchodní partnery, jejichž zboží můžete najít na těchto stánkách: LOSAN, BOBOLI, BLUE EFFECT a další.